RAMZES I

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 21867 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Ramzes I. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

25 cze 2026 o 17:47 Smaczne, dużo i ciepłe jedzonko. Jednakże 123 minuty czekania na dostawę to ciut za długo.
25 cze 2026 o 17:19 jedzenie dotarło porozwalane i nie nadawało sie do spożycia. mieso zylaste takze bardzo slabo rozczarownaie
24 cze 2026 o 22:48 Pierwszy raz nie dało się zjeść tego gyrosa a zamawiam często był niedopieczony wręcz surowy
24 cze 2026 o 18:41 Czekałem na kebab w bułce i duży talerz prawie dwie godziny , frytki zimne i gumowate a talerz zgnieciony żałuję że to zamówiłem
21 cze 2026 o 19:07 Bardzo smaczne, polecam :)
17 cze 2026 o 16:02 Bardzo bardzo nie dobre mięso , grubo pokrojone, po prostu kula . Najgorzej wydane 50 zł
16 cze 2026 o 22:00 5/5 super
14 cze 2026 o 21:53 Jeden z najgorszych kebabów, jakie jadłem. Bardzo cienki lawasz, który od razu się rozpadał. Mięsa było bardzo mało, a do tego miało dziwny zapach i było bez smaku. Zamiast mięsa dostałem ogromną ilość kapusty. Sosu było tak dużo, że cały kebab był mokry
14 cze 2026 o 14:22 mięso spalone, przesolone, czuć sama przyprawę ostatni raz zamawiałem